VIP Fit w 7 dni - NOWOŚĆ !

NOWOŚĆ !

7- dniowy luksusowy pakiet odchudzający dla kobiet
Tworząc pakiet  VIP FIT W 7 DNI skupiliśmy się na osiągnięciu maksymalnych efektów odchudzania w jak najkrótszym czasie.  Aby tego dokonać postanowiliśmy zadziałać z potrójną siłą- dieta, wysiłek fizyczny, kosmetologia. Pakiet VIP fit w 7 dni został stworzony we współpracy z doświadczonymi dietetykami, trenerami fitness oraz kosmetologami.
W ramach pakietu oferujemy pobyt w luksusowych wnętrzach 2- pokojowego apartamentu Hotelu Arłamów, zwycięzcy nagrody Travelers' Choice 2015, konsultacje z dietetykiem, indywidualny program żywienia obejmujący specjalnie przygotowywane posiłki, zbilansowane pod względem składników odżywczych, wspomagające trening i dietę , codzienne treningi personalne oraz indywidualne zajęcia pilates, serię zabiegów realizowanych w luksusowym Vip Spa hotelu Arłamów, mających na celu zmaksymalizowanie efektów odchudzania i ujędrnienie całego ciała. Tydzień- tylko tyle dzieli Cię od wymarzonej smukłej i wysportowanej sylwetki.
Pakiet VIP fit w 7 dni obejmuje:
 luksusowy transport drogą lądową (Mercedes V Class) podróż w dwie strony
Pobyt (7 nocy) w luksusowym 2-pokojowym apartamencie Hotelu Arłamów lub w Willi Generalskiej Ośrodka Trójca (cała willa do dyspozycji gościa).
Pełne wyżywienie- 4  posiłki dziennie, przygotowywane zgodnie z zaleceniami dietetyka.
Codzienne treningi z trener personalnym, który dostosuje program treningu siłowego, kształtującego sylwetkę do Twoich potrzeb i warunków fizycznych (łącznie 4 h treningu kształtującego sylwetkę/dziennie).
Indywidualne zajęcia pilates (5 zajęć).
Indywidualne konsultacje dietetyczne,
Pakiet 11 zabiegów wyszczuplających oraz ujędrniających całe ciało w VIP SPA Arłamów:
- relaksujący rytuał na ciało z peelingiem oraz masażem antycellulitowym
- zabieg odmładzający na twarz x 2
- zabieg DX twin na całe ciało (efekt drenujący) x 2
- masaż sportowy x 2
- masaż antycellulitowy x 2
- rytuał modelująco- wyszczuplający x 2

Pakiet kosmetyków ujędrniających Collistar
Nieograniczony dostęp do strefy saun i basenów Hotelu Arłamów

 
Zapytaj