Highlights of Prague - PRAGUE

Zapraszamy do spędzenia weekendu w iście królewskim stylu w jednej z piękniejszych stolic Europy. Dla Państwa wygody pakiet Highlights of Prague może być realizowany w dwóch opcjach transportu, z wykorzystaniem transportu lotniczego lub lądowego (komfortowy Mercedes V Class).
Ekskluzywny pięciogwiazdkowy hotel Kings Court, mieszczący w samym sercu Pragi, przy modnej ulicy handlowej Na Prikope, specjalnie dla klientów SkyJet przygotował unikalną ofertę pobytową w swoich luksusowych apartamentach o najwyższym standardzie. Do wyboru proponujemy ekskluzywny dwupoziomowy apartament Tower Suite z dwoma tarasami i widokiem na panoramę miasta oraz Apartament Królewski z balkonem, oddzielną sypialnią, przestronnym salonem z widokiem na Plac Republiki i jeden z najsłynniejszych secesyjnych budynków w Pradze- Miejski Dom Reprezentacyjny. Na miejscu zostaną Państwo przywitani butelką szampana oraz koszem owoców. Romantyczna atmosfera będzie kontynuowana podczas przygotowanej dla Państwa kolacji przy świecach. Na chwile relaksu zaprosimy Państwa do hotelowego Spa, gdzie przygotowaliśmy zabiegi dla kobiet, mężczyzn, jak również romantyczny masaż dla dwojga. W ramach pakietu odkryjecie Państwo najpiękniejsze zakątki Pragi. Do wyboru proponujemy dwie wyjątkowe prywatne wycieczki, z anglojęzycznym przewodnikiem.
Highlights of Prague- w programie Biblioteka Klasztoru na Strahovie, Loreta- kompleks barokowych budynków sakralnych usytuowany na praskich Hradczanach, słynny zamek Prazský hrad, praska Starówka, czas trwania: 7 h, transport komfortową limuzyną
Prague`s Art. Nouveau- wycieczka śladami secesji w architekturze i malarstwie. Podczas wycieczki odwiedzicie Państwo dom jednego z najznamienitszych przedstawicieli malarstwa secesyjnego- Alfonsa Muchy, czas trwania: 3 h, transport komfortową limuzyną.


Pakiet Highlights of Prague zawiera:
  • Do wyboru transport drogą powietrzną lub lądową:
  • Przelot prywatnym samolotem na lotnisko im. Václava Havla (podróż tam i z powrotem) lub
  • Podróż komfortowym Mercedesem V Class bezpośrednio do hotelu (podróż tam i z powrotem)
  • Transfer z lotniska do hotelu oraz transfer z hotelu na lotnisko komfortowym Mercedesem S Class (w przypadku opcji transportu drogą powietrzną)
  • Pobyt (2 noce) w luksusowych apartamentach Hotelu Kings Court *****. Do wyboru standard: Tower Suite (80m2) oraz Royal Suite (90m2).
  • Śniadania w formie bufetu (na życzenie śniadanie serwowane w apartamencie)
  • Romantyczną kolację w hotelowej restauracji, przygotowaną wg menu skomponowanego przez Szefa Kuchni dla gości SkyJet.
  • Upominek powitalny: Butelka szampana, kosz owoców
Pakiet spa*:

Kobieta:
  • Caesar wrap- peeling z wykorzystaniem soli z Morza Martwego połączony z maską na ciało z błota z Morza Martwego, 90 min.
Mężczyzna:
  • Anti stress touch- relaksujący masaż głowy oraz twarzy, 45 min.
Romantyczny masaż dla par Romeo & Juliet, 90 min.
* W ramach pakietu SPA: świeżo wyciskany sok owocowy oraz jedno z głównych dań menu SPA
Zwiedzanie najpiękniejszych zakątków Pragi z anglojęzycznym przewodnikiem (do wyboru: wycieczka Highlights of Prague (7h) lub Prague`s Art. Nouveau (3h) 
Zapytaj