Lotnicza sobota w Arłamowie

Sezon lotniczy powoli dobiega końca, jednak są i tacy, którzy nie zwalniają tempa. Współpraca SkyJet, Volf Aviation, Hotelu Arłamów oraz Fundacji Legendy Lotnictwa zaowocowała nie lada gratką dla fanów awiacji.
Już w najbliższą sobotę, 25 października na terenie Lądowiska Arłamów odbędzie się zlot samolotów Cessna. Wraz z pozostalymi Organizatorami zapraszamy wszystkich właścicieli statków powietrznych do wzięcia udziału w wydarzeniu, w szczególności posiadaczy i użytkowników samolotów Cessna. Pierwsze 50 osób otrzyma eleganckie firmowe upominki przygotowane przez inicjatorów imprezy. Tego dnia opłata za lądowanie na lądowisku Arłamów zostaje zniesiona, a paliwo sprzedawane na stacji Volf Aviation będzie dostępne w promocyjnej cenie 9 PLN/1 litr, zamiast 12 PLN/1l brutto z akcyzą
Dodatkowo wydarzenie uatrakcyjnią: zlot zabytkowych samolotów. Chętni wrażeń lotniczych będą mieli możliwość podziwiania malowniczej okolicy z pokładu helikoptera- organizatorzy zaplanowali loty widokowe nad Solinę.
Fani motoryzacji również znajdą coś dla siebie. Na lądowisku w Arłamowie zaprezentuje się Aston Martin Warszawa.
 
To nie wszystkie atrakcje zarezerwowane na sobotę. Prawdziwą perełkę, a w zasadzie iskrę zachowaliśmy na później. W samo południe, niczym Gary Cooper, na niebie nad Arłamowem zaprezentuje się samolot szkolno-treningowy TS-11 Iskra Prototyp 04, latający egzemplarz odrzutowego samolotu w unikatowym, historycznym malowaniu. Niezwykłe doznania wizualne i zastrzyk adrenaliny gwarantowane.
Na terenie lądowiska będzie możliwość konsumpcji w pięknym bieszczadzkim plenerze (organizatorzy zapewnili grillowanie).
Tego dnia zapraszamy również wszystkich uczestników zlotu do zwiedzania malowniczo położonego kompleksu hotelowego – wypoczynkowego Arłamów.
Specjalnie na tę okazję Hotel Arłamów przygotował lotniczą ofertę gastronomiczną. Po okazaniu licencji lotniczej dostaną Państwo specjalny rabat w hotelowych restauracjach, a kuchnia Arłamowa z pewnością spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających gości.
O komfortowy transport gości z lądowiska do Hotelu Arłamów zadbają nasi Partnerzy: Lexus i BMW.
Serdecznie zapraszamy.