Nowa oferta Family Fun ARŁAMÓW

Prezentujemy Państwu ekskluzywny pakiet familijny, wypełniony licznymi atrakcjami zarówno dla najmłodszych, jak i rodziców, gdzie przygodą będzie już sama podróż do miejsca docelowego, a godziny czasu wolnego zaoszczędzone w samolocie, przeznaczycie Państwo na spędzenie czasu z bliskimi w luksusowym kompleksie hotelowym Arłamów ****, otoczonym górskimi krajobrazami.
Dla najmłodszych gości na miejscu czekają liczne atrakcje, m.in.: słodki upominek powitalny, zabawy z animatorami, Klub Juniora z zestawem zabawek i gier edukacyjnych, zewnętrzny plac zabaw, sala do zajęć plastycznych, sala multimedialna, brodzik dla dzieci, nauka pływania dla dzieci i młodzieży, nauka jazdy konnej. Hotel posiada również własne przedszkole.
W trosce o komfort Państwa i bliskich oferujemy transport jednym spośród trzech statków powietrznych z różną liczbą dostępnych miejsc, co umożliwi  dostosowanie warunków podróży do indywidualnych potrzeb Państwa rodziny. W ofercie Family Fun dostępne są różne typy statków powietrznych. 
Jeśli wolicie Państwo podróżować lądem, proponujemy dojazd luksusowym Mercedesem V Class.
Szczegóły TUTAJ