Nowa oferta Man's world ARLAMÓW

Czasem mniej znaczy więcej. Czy możliwa jest podróż w samo serce Bieszczad trwającą 1:50h zamiast 6 ? Podróż, która będzie ekscytująca i niezapomniana zarazem? W SKYJET nie znamy słowa niemożliwe. Dla nas równie ważna jak sama destynacja jest także podróż do miejsca docelowego. Zdajemy sobie sprawę, że czas przeznaczony na wypoczynek chcecie Państwo wykorzystać w stopniu maksymalnym. Jak wszystkie oferowane przez nas pakiety, Pakiet Man`s world pozwala efektywnie i maksymalnie wykorzystać czas przeznaczony na wypoczynek dzięki skorzystaniu z lotniczego środka transportu. 
Opcjonalnie możecie rozpocząć wypoczynek już w podróży i dojechać do Hotelu 6 osobowym luksusowym Mercedesem V Class. Te kilka godzin  w komfortowym aucie możecie wykorzystać aby miło nastroić się do nadchodzących atrakcji…
Pakiet Man`s world uwzględnia przelot na lotnisko Arłamów prywatnym samolotem lub helikopterem Robinson,(opcjonalnie transport luksusowym Mercedesem V Class) transfer z lotniska do hotelu luksusową limuzyną, zakwaterowanie w ekskluzywnym 2 pokojowym apartamencie z widokiem na góry w Hotelu Arłamów ****, powitanie butelką whisky, szeroki wachlarz dodatkowych atrakcji uwzględniających naukę strzelania wraz ze szkoleniem strzeleckim w hotelowej strzelnicy sportowej, wynajem boiska do squasha 1h lub kortu tenisowego, naukę gry w golfa oraz pakiet spa uwzględniający masaż sportowy lub relaksacyjny. Jako klienci SKYJET macie Państwo zapewniony nieograniczony dostęp do siłowni sportowej, siłowni medical cardio, strefy basenów oraz strefy VIP Spa, w której hotel oferuje kameralne sauny. Na obiadokolacje oraz śniadania zapraszamy do hotelowej restauracji Carpathia, na specjalne życzenie naszych klientów posiłki mogą być serwowane w apartamencie. Do każdej obiadokolacji zostanie podana butelka białego lub czerwonego wina. Wieczorem zapraszamy do nowoczesnego hotelowego klubu Jamna, gdzie będzie czekała na Państwa przygotowana loża oraz pakiet „welcome drink” do wykorzystania w klubowym barze, lobby bar, lub Arłamów Golf Club.
Szczegóły - TUTAJ