Nowa oferta Pearls of Montenegro CZARNOGÓRA

Pakiet Pearls of Montenegro do doskonałe rozwiązanie dla pasjonatów kąpieli słonecznych i morskich. Dla Państwa wygody proponujemy dwie opcje transportu, transport lotniczy oraz lądowy luksusowy Mercedes V Class. Chwile spędzone w pięciogwiazdkowym Hotelu Splendid Conference & Spa Resort, uwielbianym przez światowe gwiazdy filmu i muzyki, zlokalizowanym przy prywatnej piaszczystej plaży kurortu Bečići w Budvie z pewnością pozostawią niezatarte wspomnienia. Pakiet Pearls Of Montenegro obejmuje pobyt w luksusowym apartamencie Wellness Executive Suite o powierzchni 84m2 z oddzielnym salonem, sypialnią z Jacuzzi, oddzielną garderobą oraz tarasem. W swoim apartamencie zostaniecie Państwo powitani butelką szampana, bukietem kwiatów oraz koszem owoców. Restauracja Terraza sul Mare przygotowała dla Państwa niesamowita ucztę smaków. Podczas romantycznego wieczoru spróbujecie Państwo wyśmienitych owoców morza, do kolacji zostanie podana butelka doskonałego francuskiego Chablis. Na wieczorną rozrywkę zapraszamy do hotelowego Kasyna (pakiet obejmuje żetony o wartości 100EUR/osoba).
Czarnogóra to nie tylko doskonałe miejsce na wypoczynek., oprócz turkusowego Morza i pięknych plaż na odwiedzających czekają liczne atrakcje turystyczne. W ramach pakietu oferujemy Państwu do wyboru jedną z trzech wyjątkowych wycieczek:
Wycieczka Boka Bay: zwiedzanie starówki miasta Kotor wpisanego na listę Światowego Dziedzictwa Kulturalnego i Naturalnego UNESCO, rejs z Perastu na wyspę Matki Boskiej na Skale (Our Lady of the Rock), zwiedzanie Wyspy, zwiedzanie Muzeum Morskiego, rejs wyścigową łodzią motorową, wizyta na Farmie Ostryg (wizyta połączona z degustacją)
Wycieczka Kotor & Budva Old Town: wycieczka do miasta portowego Kotor, zwiedzanie Muzeum Morskiego, katedry Św. Tryfona w Kotorze oraz Cytadeli w Budvie.
Wycieczka Dubrovnik: Wycieczka do malowniczego Dubrownika, podczas której zwiedzicie Państwo najważniejsze atrakcje turystyczne miasta (forma transportu: komfortowy autokar lub Van)
Na chwile relaksu zaprosimy Państwa do ekskluzywnego hotelowego Centrum Wellnes, skorzystacie Państwo z bogatej oferty masaży oraz zabiegów na twarz i ciało.
Szczegóły -  TUTAJ